PREWENCJA

WINDYKACJA

ODSZKODOWANIA

WINDYKACJA BEZPOŚREDNIA TO NASZA SPECJALNOŚĆ !

Największa zaleta naszej Kancelarii Windykacyjnej, to zespół profesjonalnych negocjatorów, którzy jeżdżą do dłużnika, zapoznają się bezpośrednio ze stanem faktycznym i prowadza negocjacje na miejscu, w spokojnej atmosferze. 

Wizyta negocjatora terenowego pozwala na ustalenie dokładnego miejsca zamieszkania, a także warunków majątkowych dłużnika. Podczas spotkań dłużników z negocjatorami bardzo często dochodzi do ustalenia terminów i warunków spłat istniejącego zobowiązania, zawarcia ugody a czasem odbioru gotówki.

Należy zaznaczyć, że nasi negocjatorzy to wyszkoleni profesjonaliści, którzy działają zawsze zgodnie z prawem, na zasadzie udzielonego pełnomocnictwa. 

Niestety w większości przypadków, dłużnicy zaczynają spłacać dług dopiero po naszej wizycie. 

 

Nasi negocjatorzy, w imieniu Wierzyciela mogą być obecni podczas egzekucji komorniczej, czyli w trakcie czynności polegających na oszacowaniu i zajmowaniu ruchomości w miejscu zamieszkania dłużnika. Często sama obecność osób trzecich podczas egzekucji wpływa na dłużnika w taki sposób, że ten nagle znajduje środki do spłaty

BEZ ZALICZEK ! BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH ! BEZ PROBLEMU !

Przyjmując zlecenie windykacji nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek.

naszym wynagrodzeniem są: ustalony % od odzyskanych kwot oraz zasądzone na drodze sądowej koszty zastępstwa adwokackiego. Klient ponosi jedynie opłaty wymagane przez sąd lub przez komornika. Sprawę kierujemy do sądu tylko za zgodą klienta. 

Ponieważ "żyjemy" z prowizji od odzyskanych kwot, motywuje nas to do skutecznego działania.

Inforte  Invest
  • Adres:

   Pl. Wolności 4C
   59-220 Legnica

   Pon. - Pt. : 8:00-16:00
   Sb. - Nd. : wolne

   Tel. +48 60 686 10 81

    

  • Napisz

    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net