PREWENCJA

WINDYKACJA

ODSZKODOWANIA

Odzyskiwanie ruchomości - pojazdy, maszyny, sprzęt

 

Prowadzisz wypożyczalnię samochodów lub sprzętu ? Powierzasz swoim klientom mienie ruchome ? Zdarzają się sytuacje, że klient nie chce płacić i oddać Twojej własności ? 

Nasza oferta jest dla Ciebie !

 

Działamy na zlecenie :

- wypożyczalni samochodów
- wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych
- wypożyczalni mebli i urządzeń IT
- firm leasingowych.

Jeśli wynająłeś komuś swoją własność, samochód lub inną ruchomość a klient nie chce zapłacić i zwrócić sprzętu lub pojazdu - zgłoś się do nas !

odzyskujemy przywłaszczone ruchomości w kraju i za granicą

 

Doskonale znamy rynek wynajmu i panujące w nim zasady. Znamy także osoby i grupy, które trudnią się w notorycznym wynajmowaniu i unikaniu płacenia. Jeśli masz problem z klientem, który nie płaci, unika kontaktu, sam nie chce oddać wynajętego pojazdu, zadzwoń do nas na numer 502 638 807 lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Określimy z kim mamy do czynienia, przygotujemy odpowiednie postępowanie, pojedziemy i odbierzemy pojazd czy sprzęt. Działamy na zasadzie zlecenia. Nie interesują nas powody, dla których trzeba klientowi zabrać sprzęt lub pojazd. Ty zlecasz - my odbieramy. Działamy bezpośrednio, często niekonwencjonalnie. W razie potrzeby współpracujemy z Policją, w ostateczności w Twoim imieniu zgłaszamy pojazd jako utracony . 

reagujemy szybko i docieramy w każde miejsce !

Docieramy w każde miejsce, gdzie należy odzyskać pojazd. Nie boimy się wyzwań. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia praktycznie wszystkich pojazdów. Poszukując ruchomości kierujemy się intuicją, doświadczeniem oraz wspomagamy naszą pracę systemami naprowadzania. Osoby prowadzące wynajem, doskonale znają temat przywłaszczeń i trudności w odzyskaniu sprzętu. Dla takich firm jest nasza oferta ! 

Zapraszamy do współpracy

Inforte  Invest
  • Adres:

   Pl. Wolności 4C
   59-220 Legnica

   Pon. - Pt. : 8:00-16:00
   Sb. - Nd. : wolne

   Tel. +48 60 686 10 81

    

  • Napisz

    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net