PREWENCJA

WINDYKACJA

ODSZKODOWANIA

CHCESZ ODZYSKAĆ PIENIĄDZE OD DŁUŻNIKA?

BEZSKUTECZNIE STARASZ SIĘ ZMUSIĆ KONTRAHENTÓW DO DYSCYPLINY PŁATNICZEJ?

JESTEŚ OSOBĄ FIZYCZNĄ KTÓRA NIE MOŻE ODZYSKAĆ PIENIĘDZY OD DŁUŻNIKA?

 

Nie jesteś osamotniony w swoich oczekiwaniach! Takie problemy są codziennością tysięcy przedsiębiorców w Polsce. Na szczęście, receptą na tego typu kłopoty są profesjonalne usługi, jakie świadczy Kancelaria Inforte . Z naszą pomocą raz na zawsze przestaniesz martwić się o nierzetelność dłużników. Złóż na barki naszych pracowników obowiązek kontrolowania terminowości spływu należności. Windykacja przeprowadzona przez naszą firmę windykacyjną będzie jak najbardziej skuteczna i przyniesie wymierne korzyści.  Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań do tego, aby Twoja firma odzyskała płynność finansową i efektywnie funkcjonowała na rynku.
 
Nie ponosisz żadnego ryzyka powierzając nam zadanie odzyskania Twoich wierzytelności. Kancelaria Inforte skutecznie je wyegzekwuje od dłużników. W sprawach aktualnych nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, przez co nie obarczamy naszych Klientów zbędnymi kosztami. Jeśli Klient zleca Kancelari Inforte  windykację nieaktualnej wierzytelności, wówczas jest pobierana opłata. Windykacja zlecona naszej firmie to racjonalny krok ku polepszeniu sprawności funkcjonowania Waszego przedsiębiorstwa w sferze finansów.
 
Zapewniamy Państwa, że nasza windykacja i monitoring płatności są usługami, które spełnią Wasze oczekiwania. Windykacja przeprowadzana przez naszą firmę windykacyjną  daje Wam pewność, że Wasze wierzytelności zostaną odzyskane. Działamy skutecznie i rzetelnie, możesz nam zaufać.

 

WINDYKACJA TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Firmy windykacyjne na ogół ograniczają się do jednego typu usług, podczas gdy Kancelaria Inforte  podejmuje się kompleksowej obsługi wierzytelności klientów. Oferujemy Państwu szeroką paletę usług, nakierowanych  na sprawne odzyskanie wierzytelności naszych Klientów. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Windykacja to tylko jedna z możliwych usług, z których możecie Państwo skorzystać. 
Kancelaria Inforte  prowadzi windykację na wszystkich etapach dochodzenia roszczeń od dłużników, przy czym wierzytelności muszą opiewać na kwotę minimum 1000 zł. Nie ma dla nas żadnego znaczenia, kiedy powstały wierzytelności względem naszych Klientów, ani jaką skalą trudności charakteryzuje się windykacja długu. Stawiamy czoła wszystkim problemom dochodzenia roszczeń finansowych. Windykacja należności jest sztandarową usługą Kancelarii Inforte
 

ŻADNA WINDYKACJA NIE JEST DLA NAS PROBLEMEM!

Kancelaria Inforte  podejmuje się następujących działań:
 • Prowadzenie postępowań w sprawach nieskutecznie windykowanych, również tych prowadzonych uprzednio przez inne firmy windykacyjne,
 • Monitorowanie postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez komorników,
 • Prowadzenie działań w sprawach windykacyjnych umorzonych przez komorników.
Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszej firmy  jednorazowo, albo zawiązanie długofalowej współpracy, która zapewni Wam komfort w zakresie ściągania należności od kontrahentów. Windykacja, którą podejmuje nasza firma windykacyjna, osiągnie oczekiwane przez Państwo rezultaty.
 

SKUMULOWANIE DZIAŁAŃ

Windykacja prowadzona przez naszą firmę polega na łączeniu zarówno standardowych procedur windykacyjnych, jak i działań prawnych, dążąc do uzyskania jak najlepszych rezultatów dla Klienta. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo odzyskania Waszych pieniędzy w możliwie jak najkrótszym czasie. Windykacja staje się przez to niemalże 100% skuteczna. Inne firmy windykacyjne, będące naszą konkurencją, pomijają w swojej działalności procedury prawne, opierając się na ogół na procedurach windykacyjnych.

Konkurencyjne firmy windykacyjne funkcjonujące na polskim rynku nie oferują swoim Klientom tak kompleksowej obsługi. Kancelaria Inforte  wręcz przeciwnie, podejmuje się wszystkich procedur prawnych, które wymagają wydatnego wsparcia windykacyjnego. Procedury te dotyczą:
 • Ustalania majątku,
 • Informacji o dłużniku,
 • Monitorowania egzekucji komorniczej,
 • Wyszukiwania sposobów egzekucyjnych.

 

ZASIĘG USŁUG

Świadczymy usługi windykacyjne na terenie całego kraju, oferując również naszym klientom możliwość przeprowadzenia windykacji zagranicznej. Windykacja zagraniczna podejmowana przez Inforte i wszelkie jej działania są ustalane w trybie indywidualnym, podczas rozmów z zainteresowanymi Klientami. 

Naszą podstawową usługą oferowaną Klientom w Polsce i za granicą, jest szeroko rozumiana windykacja. Legnica jest tylko jednym z wielu miast, w którym prowadzimy swoje działania. Nasi pracownicy są do dyspozycji w województwach: 
 • województwo dolnośląskie - windykacja + adwokat + prawnik
 • województwo lubelskie: windykacja + prawnik
 • województwo lubuskie: windykacja + prawnik.
 • województwo łódzkie: windykacja + adwokat
 • województwo małopolskie: windykacja + adwokat
 • województwo mazowiecki: windykacja + adwokat + prawnik
 • województwo opolskie: windykacja + prawnik
 • województwo pomorskie: windykacja + adwokat
 • województwo śląskie: windykacja + adwokat
 • województwo warmińsko-mazurskie: windykacja + prawnik
 • województwo wielkopolskie: windykacja + adwokat + prawnik
 • województwo zachodniopomorskie: windykacja + prawnik
Windykacja Legnica to jedno z podstawowych zadań, jakie podejmujemy w swojej działalności. Niemniej jednak, jesteśmy jak najbardziej otwarci na propozycję współpracy z firmami i osobami prywatnymi, pochodzącymi z innych miast Polski, czy też zza granicy.
 

CO NAS WYRÓŻNIA OD INNYCH FIRM NA RYNKU?

Przede wszystkim, prowadzona przez nas windykacja należności jest w pełni skuteczna. Podejmowane zaś działania nakierowane są na wyegzekwowanie od dłużników naszych klientów całości długu. Windykacja realizowana jest rzetelnie i dąży do osiągnięcia zamierzonych celów. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma windykacyjna, nie dopuszcza do przekraczania przez swoich pracowników ram prawnych.

SKUTECZNOŚĆ ZGODNA Z PRAWEM – TAK BRZMI DEWIZA Inforte

WINDYKACJA – USŁUGA IDEALNA DLA…?

Windykacja przeprowadzana przez naszą firmę jest skierowana do wszystkich tych osób i podmiotów gospodarczych, które zmagają się z:
 • Problemami z nieuczciwymi dłużnikami,
 • Bezskutecznym windykowaniem należności,
 • Kłopotami dotyczącymi płynności finansowej firmy,
 • Dyscyplinowaniem kontrahentów w zakresie terminowych płatności.
Inforte  Invest
  • Adres:

   Pl. Wolności 4C
   59-220 Legnica

   Pon. - Pt. : 8:00-16:00
   Sb. - Nd. : wolne

   Tel. +48 60 686 10 81

    

  • Napisz

    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net