PREWENCJA

WINDYKACJA

ODSZKODOWANIA

WINDYKACJA EGZEKUCYJNA - WSPÓŁPRACA Z KOMORNIKAMI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Prawdą jest, że bardzo często Komornicy umarzają egzekucję, z góry zakładając, że z dłużnika nie da się ściągnąć pieniędzy. Komornik ma za zadanie zająć mienie dłużnika, ale to z reguły Wierzyciel musi wskazać mienie do zajęcia. Taka jest rzeczywistość.
 
Nasza Kancelaria współpracuje z kilkoma doświadczonymi i skutecznymi Komornikami na terenie całego kraju. 
 
W sytuacji kiedy komornik umorzył Państwa postępowanie, my możemy pomóc. Korzystając z narzędzi przewidzianych w prawie, o których Wierzyciele często zapominają lub po prostu nie wiedzą, oraz wykorzystując własne doświadczenie, odnajdujemy majątek dłużnika i wskazujemy go do zajęcia Komornikowi. Nawet jeśli przed egzekucją czy w jej toku dłużnik sprzedał lub darował wartościowe ruchomości lub nieruchomości, możemy doprowadzić do unieważnienia takiej czynności i uznania ją za bezskuteczną dzięki czemu, Komornik będzie mógł to mienie zająć.
 
W wielu przypadkach dłużnicy popełniają przestępstwo, czasem świadomie a czasem nieumyślnie, zbywając lub ukrywając składniki majątku. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przeprowadzić dokładny wywiad na temat dłużnika, ustalić co ma a co już zbył. W razie potrzeby sporządzimy odpowiednie zawiadomienie do organów ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa co dodatkowo wpłynie na dłużnika, aby ten poddał się egzekucji i wyjawił ukryty majątek.
 

Przydatne dokumenty:

Wniosek egzekucyjny - pobierz

Inforte  Invest
  • Adres:

   Pl. Wolności 4C
   59-220 Legnica

   Pon. - Pt. : 8:00-16:00
   Sb. - Nd. : wolne

   Tel. +48 60 686 10 81

    

  • Napisz

    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net